Novostavby logo

SK
EN

Bývanie na zelenom okraji Bratislavy

10.09.2012

Bývanie na zelenom okraji Bratislavy

Nielen singles ale aj mladé rodiny s deťmi priťahuje bývanie na zelenom okraji Bratislavy v Devínskej Novej Vsi v novostavbe bytového komplexu Devínsky dvor. Čoraz viac ľudí uprednostňuje bývanie v peknom prírodnom prostredí s možnosťami relaxácie, športu a hlavne cyklistiky, aj na úkor väčšej vzdialenosti od centra mesta.

Atraktivitu bývania v tejto časti Bratislavy posilňuje aj výstavba nového cyklomostu, ktorý spojí Devínsku Novú Ves s rakúskym Schlosshofom.

Novostavba Devínsky dvor ponúka príťažlivé bývanie v hlavnom meste s pohodou vidieka. Celý projekt plánuje 306 dvoj- a trojizbových bytov s rozlohou od 55 do 79 m2. Každý byt má balkón, terasu alebo predzáhradku. Komplex pozostáva zo šiestich 5-podlažných domov, z ktorých sú postavené už 3 bytové domy a kde sú už predané takmer všetky byty. Na jar začala výstavba 3. etapy s 50 novými bytmi, ktoré už sú v predaji.

Byty sú priestorovo veľmi dobre navrhnuté s precízne riešenými detailmi a s dostatočne veľkými oknami, ktoré dosahujú príjemné presvetlenie. Kvalitu prevedenia novostavby pochválil aj Etrend pri hodnotení projektu v rámci série článkov Rande s realitou.

Súčasťou komplexu Devínsky dvor je aj infraštruktúra vrátane detských ihrísk a obchodných priestorov, kde je už funkčná kaviareň Marko Café a pripravuje sa otvorenie potravinovej siete Moja samoška, čo s nadšením privítali obyvatelia celej „Kolónie“, ako túto časť Devínskej familiárne nazývajú jej pôvodní obyvatelia.

Dostupnosť iných častí Bratislavy zabezpečuje blízkosť diaľničnej prípojky a tunela, ktorý skrátil cestovanie autom do centra na približne 15 minút.

Novinkou je, že prípadný záujemca si môže kúpiť All inclusive byt a to v základnom, strednom alebo vyššom štandade.

 

Viac informácií: www.devinskydvor.sk


Zdroj: Benuga Slovakia, s.r.o.

Copyright © 2007-2014 Novostavby.sk. Všetky práva vyhradené!

Článkov: 952

Technology and design by 
MONOGRAM Technologies