Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 918 novostavieb
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Novostavby Bratislava III - Nové Mesto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 46
PROXENTA Residence,2 izbový byt, 53,29 m2, 140 732 EUR

PROXENTA Residence,2 izbový byt, 53,29 m2, 140 732 EUR

Lokalita: Mýtna, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj byty a apartmány v projekte PROXENTA Residence na Račianskom mýte v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. byt interiér: 46,99 m2 exteriér: 6,30 m2 spolu: 53,29 m2 pivnica: 1,65 m2 O PROJEKTE Rezidenčný projekt PROXENTA Residence ponúka 64 dvojizbových bytov a apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií, vybavených vysokým štandardom. Celkom 13 podlažná budova ponúka okrem bytov a apartmánov aj administratívne priestory s rozlohou 1800m2, z ktorých časť je tiež určená na predaj.   Začiatok výstavby: 1Q 2017 Koniec výstavby: 4Q 2018   ŠTANDARD Dvojizbové byty a apartmány s veľkosťou od 46,82 do 62,0m2 majú účelné dispozície, väčšina z nich bude mať balkón alebo terasu. Na stavbu sú použité len vysokokvalitné materiály a moderné stavebné postupy, čo jej dáva dlhú životnosť. V bytoch budú osadené hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom a na dosiahnutie ešte lepšej tepelnej a zvukovej izolácie budú na oknách použité izolačné trojsklá. Byty sú situované od piateho poschodia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy. Štandard zahŕňa drevené podlahy hrúbky 14 mm, kvalitnú dlažbu a obklady v kúpeľni a na WC, značkovú sanitu a interiérové dvere. Ku každému bytu je zahrnutý v cene aj pivničný priestor. Byty a apartmány budú mať chladenie riešené systémom centrálnej klimatizačnej jednotky na streche a v každom priestore bude predpríprava na osadenie vnútorných jednotiek.   PARKOVANIE V budove Proxenta Residence sa bude nachádzať unikátny, plne automatizovaný parkovací systém, prvý svojho druhu na Slovensku, s kapacitou 138 parkovacích miest, so štyrmi príjazdovými a výjazdovými zakladacími bránami. Užívateľom stačí na obsluhu iba identifikačná karta. Na správne fungovanie parkovacieho systému bude dohliadať nepretržitá servisná služba. Kúpa bytu nie je podmiená kúpou parkovacieho státia.   LOKALITA Už v minulosti bolo Račianske Mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Je to miesto, odkiaľ je všade blízko. Svojim rezidentom ponúka všetky výhody centra hlavného mesta vrátane plnohodnotnej občianskej vybavenosti, dopravnej dostupnosti, široké možnosti športového vyžitia či kultúry.

140 732 €
2 994,30 €/m²

HERRYS s.r.o.
PROXENTA Residence, 2 izbový apartmán, 60,87 m2, 164 972 EUR

PROXENTA Residence, 2 izbový apartmán, 60,87 m2, 164 972 EUR

Lokalita: Mýtna, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj byty a apartmány v projekte PROXENTA Residence na Račianskom mýte v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. apartmán interiér: 51,87 m2 exteriér: 9 m2 spolu: 60,87 m2 pivnica: 1,25 m2 O PROJEKTE Rezidenčný projekt PROXENTA Residence ponúka 64 dvojizbových bytov a apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií, vybavených vysokým štandardom. Celkom 13 podlažná budova ponúka okrem bytov a apartmánov aj administratívne priestory s rozlohou 1800m2, z ktorých časť je tiež určená na predaj.   Začiatok výstavby: 1Q 2017 Koniec výstavby: 4Q 2018   ŠTANDARD Dvojizbové byty a apartmány s veľkosťou od 46,82 do 62,0m2 majú účelné dispozície, väčšina z nich bude mať balkón alebo terasu. Na stavbu sú použité len vysokokvalitné materiály a moderné stavebné postupy, čo jej dáva dlhú životnosť. V bytoch budú osadené hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom a na dosiahnutie ešte lepšej tepelnej a zvukovej izolácie budú na oknách použité izolačné trojsklá. Byty sú situované od piateho poschodia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy. Štandard zahŕňa drevené podlahy hrúbky 14 mm, kvalitnú dlažbu a obklady v kúpeľni a na WC, značkovú sanitu a interiérové dvere. Ku každému bytu je zahrnutý v cene aj pivničný priestor. Byty a apartmány budú mať chladenie riešené systémom centrálnej klimatizačnej jednotky na streche a v každom priestore bude predpríprava na osadenie vnútorných jednotiek.   PARKOVANIE V budove Proxenta Residence sa bude nachádzať unikátny, plne automatizovaný parkovací systém, prvý svojho druhu na Slovensku, s kapacitou 138 parkovacích miest, so štyrmi príjazdovými a výjazdovými zakladacími bránami. Užívateľom stačí na obsluhu iba identifikačná karta. Na správne fungovanie parkovacieho systému bude dohliadať nepretržitá servisná služba. Kúpa bytu nie je podmiená kúpou parkovacieho státia.   LOKALITA Už v minulosti bolo Račianske Mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Je to miesto, odkiaľ je všade blízko. Svojim rezidentom ponúka všetky výhody centra hlavného mesta vrátane plnohodnotnej občianskej vybavenosti, dopravnej dostupnosti, široké možnosti športového vyžitia či kultúry.

164 972 €
3 172,54 €/m²

HERRYS s.r.o.
PROXENTA Residence, 2 izbový apartmán, 60,87 m2, 146 672 EUR

PROXENTA Residence, 2 izbový apartmán, 60,87 m2, 146 672 EUR

Lokalita: Mýtna, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj byty a apartmány v projekte PROXENTA Residence na Račianskom mýte v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. apartmán interiér: 51,87 m2 exteriér: 9 m2 spolu: 60,87 m2 pivnica: 1 m2 O PROJEKTE Rezidenčný projekt PROXENTA Residence ponúka 64 dvojizbových bytov a apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií, vybavených vysokým štandardom. Celkom 13 podlažná budova ponúka okrem bytov a apartmánov aj administratívne priestory s rozlohou 1800m2, z ktorých časť je tiež určená na predaj.   Začiatok výstavby: 1Q 2017 Koniec výstavby: 4Q 2018   ŠTANDARD Dvojizbové byty a apartmány s veľkosťou od 46,82 do 62,0m2 majú účelné dispozície, väčšina z nich bude mať balkón alebo terasu. Na stavbu sú použité len vysokokvalitné materiály a moderné stavebné postupy, čo jej dáva dlhú životnosť. V bytoch budú osadené hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom a na dosiahnutie ešte lepšej tepelnej a zvukovej izolácie budú na oknách použité izolačné trojsklá. Byty sú situované od piateho poschodia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy. Štandard zahŕňa drevené podlahy hrúbky 14 mm, kvalitnú dlažbu a obklady v kúpeľni a na WC, značkovú sanitu a interiérové dvere. Ku každému bytu je zahrnutý v cene aj pivničný priestor. Byty a apartmány budú mať chladenie riešené systémom centrálnej klimatizačnej jednotky na streche a v každom priestore bude predpríprava na osadenie vnútorných jednotiek.   PARKOVANIE V budove Proxenta Residence sa bude nachádzať unikátny, plne automatizovaný parkovací systém, prvý svojho druhu na Slovensku, s kapacitou 138 parkovacích miest, so štyrmi príjazdovými a výjazdovými zakladacími bránami. Užívateľom stačí na obsluhu iba identifikačná karta. Na správne fungovanie parkovacieho systému bude dohliadať nepretržitá servisná služba. Kúpa bytu nie je podmiená kúpou parkovacieho státia.   LOKALITA Už v minulosti bolo Račianske Mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Je to miesto, odkiaľ je všade blízko. Svojim rezidentom ponúka všetky výhody centra hlavného mesta vrátane plnohodnotnej občianskej vybavenosti, dopravnej dostupnosti, široké možnosti športového vyžitia či kultúry.

146 672 €
2 820,62 €/m²

HERRYS s.r.o.
PREDAJ – 3i byt, 84 m2, Bajkalská – nadštandardný byt, III VEŽE

PREDAJ – 3i byt, 84 m2, Bajkalská – nadštandardný byt, III VEŽE

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj moderný 3i byt na Bajkalskej ulici, v komplexe III Veže. Byt sa nachádza na 8. poschodí, disponuje veľkou loggiou s pekným výhľadom na mesto či luxusnou kuchyňou, predáva sa kompletne zariadený. Prislúcha k nemu vlastné parkovacie miesto v garáži aj pivnica. BYT 3-izbový úžitková plocha 84m2 (byt 76,5 m2, loggia 7,5 m2) orientácia: Z VÝHODY pripravený na nasťahovanie klimatizované izby parkovacie miesto v cene veľa úložného priestoru kompletné zariadenie v cene luxusná kuchyňa pivnica veľká loggia svetlý, slnečný byt nadštandardné zariadenie Byt pozostáva z: vstupná hala, obývacia izba spojená s kuchyňou, dve samostatné nepriechodné izby BYTOVÝ DOM 24 hodín recepcia strážna služba bezplatné fitness pre rezidentov bezplatne k dispozícií spoločenská miestnosť vhodná na oslavy či prezentácie občianska vybavenosť priamo v objekte (reštaurácie, potraviny, kaderníctvo a i.)  LOKALITA III Veže sa nachádzajú na Bajkalskej ulici, v blízkosti nákupného centra Polus. Pár minút chôdze od objektu je vzdialené jazero Kuchajda, ktoré zaručuje skvelé možnosti pre šport aj relax. Rovnako v bezprostrednej blízkosti objektu sú situované ihriská aj Národné tenisové centrum. Z tejto lokality je taktiež skvelá dopravná dostupnosť do všetkých častí mesta, zastávky MHD sú situované v blízkosti komplexu. CENA 209.000 EUR + 10.000 EUR parking (vrátane odborného servisu a provízie RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

209 000 €
2 488,10 €/m²

HERRYS s.r.o.
Predaj 3-izbového apartmánu v projekte Zamak v blízkosti Polusu a Kuchajdy.

Predaj 3-izbového apartmánu v projekte Zamak v blízkosti Polusu a Kuchajdy.

Lokalita: Makovického, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový apartmán v projekte Zamak na Makovického ul., v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto. Jedná sa o novostavbu umiestnenú vo výbornej lokalite v susedstve rodinných domov, pešej dostupnosti k obchodnému centru Polus, jazeru Kuchajda, futbalovému štadiónu, plavárni, NTC, MHD, ako aj dobrej dostupnosti do centra mesta a diaľnicu D1. Apartmán sa nachádza na 0/3 poschodí s oknami na úrovni prízemia. Možnosť využitia na kancelárske účely alebo bývanie. Rozloha apartmánu je 55,96m2. Predáva sa vo vyhotovení "štandard" s vlastným plynovým kúrením. Cena: 135.000,-Eur. Cena vonkajšieho parkovacieho státia: 15.000,-Eur. Uvedené ceny sú vrátane DPH. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0904 905 148. E- mail: mtoriska@qreal.sk. Michal Toriška. Druh stavby: Tehlová Vlastníctvo: Osobné Počet poschodí: 3

135 000 €
2 454,55 €/m²

Q REAL s.r.o.

"Moderné bývanie s dostatkom súkromia" 4-izbový byt v projekte ZAMAK.

Lokalita: Makovického, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt v práve vznikajúcom projekte Zamak. Jedná sa o novostavbu umiestnenú vo výbornej lokalite v susedstve rodinných domov, pešej dostupnosti k obchodnému centru Polus, jazeru Kuchajda, futbalovému štadiónu, plavárni, NTC, MHD, ako aj dobrej dostupnosti do centra mesta a diaľnicu D1. Nachádza sa na 1. poschodí z 3. poschodového domu. Byt má rozlohu 108,93m2 + balkón 13,74m2. Predáva sa vo vyhotovení holobyt s pred-prípravou na klimatizáciu a krb s možnosťou dokončenia na mieru podľa prianí nového majiteľa. K dispozícii sú garážové miesta v suteréne domu ako aj vonkajšie vyhradené parkovacie miesta. Cena bytu: 289.000,-Eur. Cena garáže: 25.000,-Eur. Cena vonkajšieho miesta:15.000,-Eur. Uvedené ceny sú vrátane DPH. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0904 905 148. E- mail: mtoriska@qreal.sk. Michal Toriška. Q REAL s.r.o. www.zamak.sk. Druh stavby: Tehlová Vlastníctvo: Iné Číslo poschodia: 1 Počet poschodí: 3

289 000 €
2 368,85 €/m²

Q REAL s.r.o.

"Moderné bývanie s dostatkom súkromia" 3-izbový byt v projekte ZAMAK.

Lokalita: Makovického, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v práve vznikajúcom projekte Zamak. Jedná sa o novostavbu umiestnenú vo výbornej lokalite v susedstve rodinných domov, pešej dostupnosti k obchodnému centru Polus, jazeru Kuchajda, futbalovému štadiónu, plavárni, NTC, MHD, ako aj dobrej dostupnosti do centra mesta a diaľnicu D1. Nachádza sa na 1. poschodí z 3. poschodového domu. Byt má rozlohu 108,78m2 + balkón 13,74m2. Predáva sa vo vyhotovení holobyt s vlastným kotlom, zásobníkom vody a pred-prípravou na klimatizáciu s možnosťou dokončenia na mieru podľa prianí nového majiteľa. K dispozícii sú garážové miesta v suteréne domu ako aj vonkajšie vyhradené parkovacie miesta. Cena bytu: 289.000,-Eur. Cena garáže: 25.000,-Eur. Cena vonkajšieho parkovacieho státia: 15.000,-Eur. Uvedené ceny sú vrátane DPH. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0904 905 148. E- mail: mtoriska@qreal.sk. Michal Toriška. Q REAL s.r.o. www.zamak.sk. Druh stavby: Tehlová Vlastníctvo: Iné Číslo poschodia: 1 Počet poschodí: 3

289 000 €
2 368,85 €/m²

Q REAL s.r.o.
Kancelárske a skladové priestory na Elektrárenskej ulici v Bratislave III

Kancelárske a skladové priestory na Elektrárenskej ulici v Bratislave III

Lokalita: Elektrárenská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 68 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v 5-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Elektrárenskej ulici v Bratislave – vstup do skladu je možný aj priamo z kancelárskych priestorov. Dispozičné riešenie kancelárií: nachádzajú sa na 1. poschodí, celková plocha 145m2, tvoria ju 3 samostatné kancelárie o ploche cca 25m2, zvyšok „open space“ využiteľný ako recepcia, sekretariát, resp. kancelársky priestor. 2x sociálne zariadenie, vstup na schodisko vedúce do skladového priestoru. Cena za prenájom kancelárií je 8,- EUR bez DPH/m2/mesiac plus 4,- EUR /m2 záloha na služby a energie. Jedná sa o samostatnú polovicu poschodia, v prípade potreby sú v budove ďalšie kancelárske priestory na prenájom podľa požiadaviek klientov s možnosťou úpravy dispozičného riešenia. Skladový priestor: celková ploch 68m2, výška stropu 7m, výška brány 3,5m, súčasťou vstupnej brány sú aj štandardné dvere pre vstup osôb. V sklade je umývadlo, podlahové kúrenie, kompletná kabeláž. Cena za prenájom skladu je 5,50 EUR bez DPH/m2/mesiac plus záloha na služby a energie 2,90 EUR/m2. Objekt má strážnu službu, štruktúrovanú kabeláž s optickými sieťami. Areál má bezproblémový príjazd pre kamióny. Parkovanie je možné v uzavretom areáli pri budove. Možnosť rezervácie parkovacích miest, cena parkovného za osobné motorové vozidlo je 35,- EUR a za dodávkové motorové vozidlo 45,- EUR mesačne. Majiteľ požaduje depozit vo výške 3M nájomného. Záujemca neplatí províziu RK.

374 €/mes.
5,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske a skladové priestory na Elektrárenskej ulici v Bratislave III

Kancelárske a skladové priestory na Elektrárenskej ulici v Bratislave III

Lokalita: Elektrárenská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 145 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v 5-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Elektrárenskej ulici v Bratislave – vstup do skladu je možný aj priamo z kancelárskych priestorov. Dispozičné riešenie kancelárií: nachádzajú sa na 1. poschodí, celková plocha 145m2, tvoria ju 3 samostatné kancelárie o ploche cca 25m2, zvyšok „open space“ využiteľný ako recepcia, sekretariát, resp. kancelársky priestor. 2x sociálne zariadenie, vstup na schodisko vedúce do skladového priestoru. Cena za prenájom kancelárií je 8,- EUR bez DPH/m2/mesiac plus 4,- EUR /m2 záloha na služby a energie. Jedná sa o samostatnú polovicu poschodia, v prípade potreby sú v budove ďalšie kancelárske priestory na prenájom podľa požiadaviek klientov s možnosťou úpravy dispozičného riešenia. Skladový priestor: celková ploch 68m2, výška stropu 7m, výška brány 3,5m, súčasťou vstupnej brány sú aj štandardné dvere pre vstup osôb. V sklade je umývadlo, podlahové kúrenie, kompletná kabeláž. Cena za prenájom skladu je 5,50 EUR bez DPH/m2/mesiac plus záloha na služby a energie 2,90 EUR/m2. Objekt má strážnu službu, štruktúrovanú kabeláž s optickými sieťami. Areál má bezproblémový príjazd pre kamióny. Parkovanie je možné v uzavretom areáli pri budove. Možnosť rezervácie parkovacích miest, cena parkovného za osobné motorové vozidlo je 35,- EUR a za dodávkové motorové vozidlo 45,- EUR mesačne. Majiteľ požaduje depozit vo výške 3M nájomného. Záujemca neplatí províziu RK. Doplňujúce údaje: Počet obytných miestností: 9999

1 160 €/mes.
8 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
NOVOSTAVBA 2IZB BYTU NA KOLIBE 62m2 + 9m2 BALKÓN

NOVOSTAVBA 2IZB BYTU NA KOLIBE 62m2 + 9m2 BALKÓN

Lokalita: Na Zlatej Nohe, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, slnečný a šikovne dispozične riešený byt v novostavbe (viď pôdorys) s výmerou 62 m2 + 9 m2 balkón + 3 m2 pivnica, v top lokalite na Kolibe, s možnosťou dokúpenia garážového státia pod domom za 15.000€ Byt je čiastočne zariadený: kuchyňa (žulová pracovná doska), sanita, vstavané skrine, klimatizácia, šatník, markíza. Pre viac informácií prosím Vás kontaktujte RK Cena bytu 179.900 € je vrátane kvalitného právneho a hypotekárneho servisu aj odmeny pre RK Doplňujúce údaje: Bezpečnostné dvere, vstavané skrine, čiastočne zariadený, výťah, klimatizácia Počet obytných miestností: 2 Typ kuchyne: samostatná Poschodie: 2 z 3 Celkový počet miestností: 3 Balkón: 9 m² Pivnica: 3 m² Rok kolaudácie: 2009 Stavebný materiál: tehlová Orientácia: juho-východ Počet wc: 1 Počet kúpeľní: 1 Vybavenie: kuchynská linka

179 900 €
2 767,69 €/m²

BOND Reality, s.r.o.
VEĽKÝ 2izbový BYT S BALKÓNOM, PARKOVANÍM A KLIMATIZÁCIOU V III. VEŽE

VEĽKÝ 2izbový BYT S BALKÓNOM, PARKOVANÍM A KLIMATIZÁCIOU V III. VEŽE

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový byt o výmere 64m2 s garážovým státím v bytovom komplexe Tri veže, Bajkalská ulica 9/b, Bratislava - Nové Mesto (veža č. I, 13.poschodie – výhľad na Bratislavský hrad). Cena 750,-EUR/mes. vrátane prevádzkových nákladov, TV, internet. PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171 Doplňujúce údaje: Balkón, bezpečnostné dvere, bezproblémové parkovanie, výťah, klimatizácia Počet obytných miestností: 2 Typ kuchyne: samostatná Poschodie: 13 z 21 Stavebný materiál: zmiešaná Podlaha: plávajúca podlaha V blízkosti (do 5 minút): obchody, mestská doprava, lekáreň, banky

750 €/mes.
10,87 €/m²/mes.

INCORP - realitná a investičná spoločnosť
PREDAJ 3 iz. BYT V ATRAKTÍVNEJ ČASTI BRATISLAVY - Tomášikova ul.

PREDAJ 3 iz. BYT V ATRAKTÍVNEJ ČASTI BRATISLAVY - Tomášikova ul.

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbovy byt kolaudovaný 05/ 2007 v projekte KOLOSEO. Byt ponúka moderný a praktický domov pre ľudí, ktorí si vybrali bývanie v metropole a zároveň vyznávajú život v príjemnom prostredí. Byt bol pôvodne postavený ako dvoj izbový avšak majitelia bytu ho prerobili na troj izbový priestranný byt.Plocha bytu je 79,47m2 plus plocha loggie 9,24 m2 . Orientácia bytu je Juho západ. Byt sa nachádza na 11/12 poschodí. Dispozícia bytu : Byt má 4 bodové bezpečnostné dvere Predsieň so vstavanou skriňou na mieru a so vstupom do kúpeľne spojenej s toaletou . Obklad a dlažba v kúpeľni je značky Villeroy & Boch . Prechod z predsieni do obývacej miestnosti tvoria dvere vyrobené na mieru . Obývacia miestnosť je priestranná so vstupom na loggiu má 41,4 m2. Je spojená s kuchynským priestorom a priechodná do dvoch ďalších izieb a šatníka. Podlaha je laminátová . Klimatizácia je zabudovaná v tejto miestnosti a aj v spálni. V izbe ktorá je využívaná ako študentská ( môže to byť aj pracovňa) je vstup na loggiu . Kuchynský priestor od obývacej miestnosti je oddelený barovým pultom. Kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi . Elektrická rúra zn. Zanussi, digestor je komínový, elektrická varná doska zn. Zanussi, chladnička Whirpool . Dlažba je zn. Villeroy & Boch . Každý byt ma samostatný merač na kúrenie , V byte je káblovka UPC, Telekom optika, internet. prípojka. Nájom mesačne : 110,21 EUR na 1,5 osoby, elektrina mesačne : 25 EUR , plyn nie je v byte zavedený . Byt je bez tiarch. Je možné cez správu domu prenajať parkovacie miesto resp. je možnosť si dokúpiť. Predáva sa čiastočne zariadený , podľa dohody. Bytový dom tvorí tehlové murivo so systémovým zateplením. Omietka a všetky nátery sú volené tak, aby podporili dobré tepelno-izolačné vlastnosti tehly. Medzibytové steny, ako aj vnútorné priečky v bytoch sú z tehlového muriva WIENERBERGER. Veľké plastové okná so zníženým parapetom a 5 komorovým profilom REHAU rovnako prispievajú k výborným zvukovo a tepelnoizolačným parametrom stavby. Súčasťou bytového komplexu je oddychová zóna (átrium) s množstvom zelene, lavičiek a hojdačiek pre deti. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené v podzemných garážach, ku ktorým je priamy prístup aj z výťahu ,alebo vonku pred bytovým domom. Lokalita Bytový komplex KOLOSEO je situovaný v atraktívnej časti Bratislavy – Nové Mesto. Vďaka svojej polohe je výborne dostupný z neďalekého centra mesta, a pritom ponúka všetky výhody pokojnej mestskej časti. Cena je konečná bez zvyšovania poplatkov. Je možnosť kúpy aj na úver.

179 900 €
2 277,22 €/m²
+ 25 €/mes. energie
Andrea Gašpariková
PREDAJ - 3-IZB BYT - 3 VEŽE - 20. POSCHODIE - PRIPRAVENÝ

PREDAJ - 3-IZB BYT - 3 VEŽE - 20. POSCHODIE - PRIPRAVENÝ

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izb v komplexe Tri veže v obľúbenej lokalite na Bajkalskej ulici v mestskej časti Nové mesto.
 > > POPIS BYT:

 Byt sa nachádza na dvadsiatom poschodí z dvadsiatich dvoch, čo Vám poskytne nádherný panoramatický výhľad na Bratislavu a jej okolie. Orientácia bytu je severozápadná. Dispozícia bytu ponúka štedré úložné priestory, šatník, kúpeľňu s vaňou a vkusne a na mieru vyskladaným nábytkom vrátane spotrebnej elektroniky. Byt disponuje klimatizáckiou (2x), balkónom s markízou a tiež samostatným garážovým státím umiestneným hneď pri výťahu. V kombinácii s veľmi priaznivými mesačnými nákladmi Vám byt ponúka ideálnu príležitosť vytvoriť si z neho nový Domov. Neoceniteľným bonusom práve tohto, štedro umiestneného bytu, je už spomínaný krásny výhľad cez veľkoformátové hliníkové okná so širokým parapetom. Denne sa môžte lahodiť pohľadom na vysvietený Bratislavský hrad, Slavín televíznu vežu Kamzík, Dóm sv. Martina, most SNP, most Apollo, Prístavný most a iné dominanty Bratislavy. Výhľad neohrozí ani nová výstavba Národného futbalového štadióna a k nemu priľahlých komerčných budov. Byt sa predáva zariadený. MESAČNÉ NÁKLADY : 

Zálohový predpis vrátane správy je vo výške 180 EUR / 2 osoby
 POPIS DOM:

 Rezidenčný komplex poskytuje vlastníkom bytov nadštandardné služby spojené s bývaním: 24-hod. recepcia a strážna služba vrátane monitorovania spoločných priestorov a podzemnej garáže. Na 4. poschodí sú zdarma k dispozícií reprezentačné miestnosti (malá a veľká s klímou, televízia, kuchynská linka, umývačka riadu. Fitness centrum s hudbou, sprchou pre každú vežu zvlášť v cene, mesačne 1€. Reprezentačné miestnosti slúžia na rodinné oslavy a pracovné stretnutia, ktoré sú už započítané v sume, ako mesačné náklady t.j./180€ /. 3 veže sú na 4. poschodí prepojené pestovaným parkom, na užívanie obyvateľom komplexu. Upratovanie spoločných priestorov a umývanie okien, fasády je rovnako v cene.
 LOKALITA: 

Miestna časť Nové mesto a priame okolie komplexu Tri veže poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a najmä rozsiahle možnosti pre športové aktivity. 
 OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: HANT Aréna – 400m Billa - 650m Kórejský obchod Seoul Plaza - 150m Polus city center – 700m Kaufland – 800m Štrkovecké jazero – 1.4km Jazero Kuchajda – 1.5km Letisko M. R. Štefánika – 5.5km DISPOZÍCIA:

 Úžitková plocha : 77.69 m2 
Loggia: 9.36 m2 Celková plocha bytu: 87,05m2 CENA BYTU S GARÁŽOVÝM STÁTÍM: 259 000 EUR

 Uvedená cena je vrátane provízie RK, poradenstva a právneho servisu s garanciou kvality ISO 17024. Doporučujem vidieť !

259 000 €
2 977,01 €/m²

RE/MAX Diamond
REZIDENCIA - PRI MÝTE - Dispozične dobre členený nadštandardný 4 izb.byt v novostavbe, loggia 10 m2

REZIDENCIA - PRI MÝTE - Dispozične dobre členený nadštandardný 4 izb.byt v novostavbe, loggia 10 m2

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

-Projekt: PRI MÝTE 2. FÁZA VÝSTAVBY, možnosť obhliadky bytu! - Bratislava - lokalita Nové Mesto, medzi ulicami Račianska, Škultétyho a Kominárska - Kolaudácia bytového domu prebehne na konci roka 2017 - Samotný byt sa nachádza na 3.p/8 s výťahmi pre 13 osôb a jeho rozloha je: 97,78 m2 byt + loggia 10, 06 m2 + murovaná pivnica 3, 50 m2. - Členenie bytu: obývačka spojená s kuchyňou odkiaľ je východ na slnečnú loggiu s orientáciou na juhozápad. - 3 samostatné izby-spálne, jedna s vlastnou kúpelňou so sprchovac.kútom a s toaletou. - Ďalšia samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta s umývadlom - Byt sa predáva v stave holobytu ( osadené WC a radiátory), ktorý umožňuje budúcim majiteľom si byt dokončiť podľa vlastnej fantázie a vlastných predstáv. - K dispozícii je už aj plne funkčná klimatizácia vo všetkých obytných miestnostiach a je zarátaná do konečnej ceny. - K bytu je vypracovaný aj návrh interiéru od architekta, ktorý je k dispozícii v našej RK. Takisto vieme záujemcom poslať aj bližší pôdorys tejto nehnuteľnosti. - K bytu je nutné prikúpiť aj 2 garáž.státia v podzemnej garáži. Cena oboch garáž.státi je 30 000 Eur. ( 15 000 Eur jedno státie). - Rezidencie Pri Mýte prinášajú aj výnimočné prvky sadových úprav , ktoré vám sprostredkujú zelený výhľad po celý rok, centrálnu pešiu zónu s fontánkou pri vstupe, parkové zóny prístupné verejnosti, detské ihriská , komunitný gril , ako aj priestranstvo určené výlučne obyvateľom byt.domu. - Projekt ráta aj s modernými ekologickými prvkami , akými sú napríklad solárne panely na výhrev vody, ktorý dokáže zabezpečiť až 30 % ročnej produkcie tepla a nabíjacie stanice na elektromobily ! -- nákup.možnosti: Polus vzdialené asi 800 m, autobus.zastávka 200 m, zastávka električky 200 m., Račianske mýto cca 500 m, potraviny 200 m.. v dochádzkovej vzdialenosti cez zelený parčík patriaci byt.domu. -cena ponúkaného holobytu je 269 000 Eur a cena 2x vnútor. parkovac.státia je 30 000 Eur..spolu: 299 000 Eur...Cena aj dohodou!!!!!! - Exkluzívna ponuka financovania !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou a služby hypotekárneho poradcu máte úplne zadarmo! - Cena zahŕňa komplet celý právny servis.V prípade záujmu kontaktujte prosím: Diana Novotná 0905 194 940 alebo 0911 977 403

269 003 €
2 490,77 €/m²

ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Priestranný rodinný dom s výhľadom, kanceláriami či mezonetom. Bratislava - Koliba

Priestranný rodinný dom s výhľadom, kanceláriami či mezonetom. Bratislava - Koliba

Lokalita: Desiata, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 783 m²

EDREY Real Estate v spolupráci s MF Group Vám ponúka na PRENÁJOM rozľahlý rodinnýdom s dvojgarážou o celkovej výmere 590 m2 v tichej lokalite Koliby na Desiatej ulici . Táto nehnuteľnosť leží na pozemku o rozlohe 8 árov a obsahuje 4 poschodia, pričom prvé dve slúžia ako nadštandardné kancelárske priestory a na tretom je priestranný mezonet s krásnym výhľadom na mesto. Dom je vhodný využiť ako firemné pracovisko s luxusným bývaním v jednom. V celom objekte je zavedená štruktúrovaná kabeláž, alarm, kamerový systém či centrálny vysávač. Veľkým PLUS ktoré ocenia najmä IT pracovnici je samostatná klimatizovaná serverovňa nachádzajúca sa v kancelárskej časti. Na prvých dvoch podlažiach je všade dlažba, samostatné toalety pre ženy aj mužov a terasy. Všetko drevené je z masívu. Obytná časť domu je zložená zo vstupnej haly so vstupom do Veľkej obývacej miestnosti s kuchyňou, kúpeľne so záchodom a dvoch spalní s výstupom na terasu. Vrchná časť mezonetu obsahuje átrium a jednu spálňu. Celková mesačná cena prenájmu je 5000 EUR + Energie. V prípade ďalších otázok alebo obhliadky nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

5 000 €/mes.
6,39 €/m²/mes.
+ 500 €/mes. energie
Edrey real estate
Dom-realit a krásny 2izb. byt a zimná záhrada

Dom-realit a krásny 2izb. byt a zimná záhrada

Lokalita: Stromová , Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Z poverenia majiteľa predávame tento pekný byt na Kramároch . Orientovaný do dvora. Plochy : 76m2 z toho byt 66,5 + lodgia 9,5m2 + pivnica Garážové státie : 15000 ,- Poschodie : 4 z 6 s výťahom Rok výstavby : 2012 + klimatizácia LG /obraz / + drevené parkety + gresová dlažba + umývačka riadu /45cm/ Electrolux + varná doska a rúra Gorenie + Chladnička + vstavané skrine + bezpečnostné dvere ADLO + mesačné náklady 110 € + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.

194 000 €
2 552,63 €/m²

DOM-REALÍT, s.r.o.
2 izbový byt na prenájom Nové Mesto Bratislava III.

2 izbový byt na prenájom Nové Mesto Bratislava III.

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom v cene v novostavbe Koloseum LOKALITA Tomášikova ulica, Nové Mesto, Bratislava III. VÝMERA 59 m2, balkón 12 m2, poschodie - 7 Byt sa prenajíma kompletne zariadený s pripojením na interner v cene nájmu CENA - 650 EUR/mesačne (vrátane parkovacieho miesta, energií a pripojenia na internet) + depozit + odmena pre RK 450 EUR

650 €/mes.
11,02 €/m²/mes.

LOFT real, s.r.o.
2-izbový byt v novostavbe s parkovaním

2-izbový byt v novostavbe s parkovaním

Lokalita: Rubinova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Rubínovej ulici. Dispozícia bytu: 2-izbový rohový byt ( 57,6 m2) na 3NP novostavby s výťahom, juhozápadná orientácia, 2 balkóny, samostatné WC, kúpeľňa (vaňa, 2 umývadlá), kuchyňa (kuchynská linka s rúrou, varnou doskou, chladničkou, umývačkou riadu), 2 rolldoor šatníky, kuchynský stôl a stoličky, pracovný stôl. Ostatné zariadenie bytu z fotografii (napr.sedačka, TV) nie je v cene nájmu. V cene nájmu je parkovacie státie a pivnična kobka v podzemnej garazi bytoveho domu. Charakteristiky Cena prenájmu je 490Eur + 150Eur Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863 Kompletné info aj tu: artegos.eu Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária – kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

490 €/mes.

Artegos s.r.o.
Novostavba 4 izb. mezanín, klimatizovaný, funkčný krb, 2 parkovacie miesta

Novostavba 4 izb. mezanín, klimatizovaný, funkčný krb, 2 parkovacie miesta

Lokalita: Horská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 207 m²

BDZ ponúka na predaj slnečný 4 izbový mezanín s krbom, plne klimatizovaný na Horskej ulici v Bratislave časť Krasňany. Byt je situovaný na 3. a 4. podlaží v 4 podlažnom dome s výťahom. Podlahová plocha bytu je 143 m2 + dve terasy na 3. aj 4. podl. spolu 30 m2 + dve parkovacie státia v suteréne pri ktorých sú aj dve murované pivnice. Byt je dispozične rozdelený na dennú časť a nočnú súkromnú časť. Denná časť bytu je na 4. podlaží kde je aj vstup do bytu, v chodbe je vstavaná skriňa,z nej je vstup do hosťovskej izby (spálňa) s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC a ďalej do priestrannej obývacej izby s krbom na pevné palivo ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálnou a je tu ešte ďalšie samostatné WC s umývadlom a pisoárom. Z obývačky je vstup na veľkú terasu. Na nižšie 3. podlažie do nočnej časti sa dostanete schodiskom obloženým masívnym drevom.Nachádzajú sa tu dve klimatizované nepriechodné spálne s ktorých je vstup na terasu a veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, 2x umývadlom a WC. Pod schodmi je odkladací priestor so zabudovanou práčkou, v chodbe je veľká 5 dverová vstavaná skriňa. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so sklokeramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, digestorom, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu, chladničkou na víno a množstvom odkladacích priestorov. V byte je podlahové kúrenie, každá izba má svoj termostat, príjemnú klímu v lete zabezpečí v každej izbe zabudovaná klimatizácia a útulný a romantický pocit v chladnejších dňoch Vám iste navodí oheň v krbe na pevné palivo. Terasa z obývačky je orientovaná na juh- východ ponúka pekný výhľad na vinohrady a mesto. Terasa zo spální je orientovaná na severo-západ takže či už vyhľadávate slnko alebo tieň vždy ho nájdete. V suteréne do ktorého sa dostanete výťahom sú dve parkovacie státia a dve pivnice. K bytu a garážovému státiu patrí aj spolupodiel na pozemku. Táto 8 ročná novostavba bytového domu je situovaná v novej rezidenčnej štvrti Slanec na úpätí Malých Karpát v príjemnom prostredí vinohradov a blízkeho lesa s turistickými chodníčkami a cyklotrasou. V lokalite sú dve detské ihriská. Tento nadštandartne vybavený byt ponúka pokojné bývanie pre náročných klientov čo hľadajú atraktívnu tichú lokalitu ale je vhodný aj pre rodinu s deťmi. Byt je ťarchy, okamžite voľný, HÚ možný. Byt Vám predstaví Iveta Bočeková - prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na č. t. 0940 798 987 aj cez víkend.

400 000 €
1 932,37 €/m²

BDZ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 46