Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 642 novostavieb

Byty v Bratislave

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 33
Directreal ponúka 4 izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom na Metodovej ulici (2D)

Directreal ponúka 4 izbový byt v novostavbe s parkovacím miestom na Metodovej ulici (2D)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 137 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 4 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 2D sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 137,94 m2, z čoho byt je 126,28 m2 a dvomi balkónmi v celkovej výmere 11,66 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do menšej kúpeľne, obývacej miestnosti a menšej chodbičky. Z menšej chodbičky je vstup do väčšej kúpeľne a šatníku. Z priestrannej obývacej miestnosti je vstup do dvoch samostatných izieb a priestrannej kuchyne s jedálňou. Jedáleň sa dá úplne celá odčleniť a upraviť na samostatnú obytnú izbu. Z jedálne a jednej obytnej izby sú vstupy na samostatné balkóny. Menšia kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Je tu priestor na práčku. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 137,94 Loggia: Balkón 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 2/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: V, J, Z, S, SV, JZ, SZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/heV (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

352 600 €
2 573,72 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Moderný 2 izbový byt na 3 poschodí v novostavbe s parkovaním (3C)

Directreal ponúka Moderný 2 izbový byt na 3 poschodí v novostavbe s parkovaním (3C)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 3C sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 62,88 m2, z čoho byt je 57,05 m2 a balkónom vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po pravej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Z nej je výstup na balkón. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Na ľavej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom, toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 62,88 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 3/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/hfj (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

176 900 €
2 853,23 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Priestranný 2 izbový byt v novostavbe na Metodovej ulici (2C)

Directreal ponúka Priestranný 2 izbový byt v novostavbe na Metodovej ulici (2C)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 2C sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 62,66 m2, z čoho byt je 56,83 m2 a balkón vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po pravej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Z nej je výstup na balkón. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Na ľavej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom, toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 56,83 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 2/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/heT (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

176 700 €
2 850 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe len na skok od Trnavskéh

Directreal ponúka 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe len na skok od Trnavskéh

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 2B sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 61,8 m2, z čoho byt je 55,97 m2 a balkón vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po ľavej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Z nej je výstup na balkón. Na pravej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom. Toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 61,8 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 2/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nová Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: J, Z, JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/heR (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

173 700 €
2 847,54 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka 3 izbový byt s veľkou terasou, balkónom a parkovacím miestom pri OC Central (5C)

Directreal ponúka 3 izbový byt s veľkou terasou, balkónom a parkovacím miestom pri OC Central (5C)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 139 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 3 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 5C sa nachádza na 5 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 139,85 m2, z čoho byt je 102,55 m2 a veľká terasa plus balkónom v celkovej výmere 37,30 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do chodby, ktorá slúži aj ako šatník a obývacej miestnosti a samostatnej toalety. Z obývačky sa dostaneme do ostatných miestností v byte: 2x samostatná izba (z čoho jedna má samostatný balkón). Z druhej strane obývacej miestnosti je vstup do kuchyne a menšej chodbičky. Z tej je vstup do šatníka a kúpeľne, ktorá je vybavená vaňou, umývadlom a toaletou. Je tu priestor na práčku. Z obývačky sa dostaneme na veľký terasu. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 139,85 Loggia: Balkón 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 5/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, SZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/hft (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

314 200 €
2 260,43 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Veľkorysý nadštandardný byt s veľkým balkónom, garážovým státím a klimatizáciou v

Directreal ponúka Veľkorysý nadštandardný byt s veľkým balkónom, garážovým státím a klimatizáciou v

Lokalita: Papraďová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 115 m²

Popis: Ponúkame na prenájom veľmi pekný, veľkoryso riešený 3-izbový byt na Papraďovej ulici v Ružinove. Byt pozostáva z veľkej otvorenej predsiene, z ktorej je vstup do centrálneho denného priestoru kuchyňo-jedálne s obývačkou. Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, jedálni dominuje veľký drevený stôl. Z obývačky je vstup na priestranný balkón. Vedľa kuchyne sa nachádza technická miestnosť s práčkou. Ľavé krídlo bytu pozostáva z dvoch izieb - spální a samostatného šatníka s oknom. Pri vstupe do bytu sa nachádza veľká kúpelňa s dvoma umývadlami, vaňou, WC a sprchovým kútom. Byt je orientovaný do troch svetových strán - V, S, Z. - luxusné prevedenie bytu, exotické celomasívne drevené parkety merbau, plastové okná, komplet zariadený, tichá lokalita, veľa zelene, klimatizácia. Cena prenájmu je 1.200 eur + 200 eur energie K bytu patrí 1 garážové státie pod bytovým domom. Byt je voľný od 10/2017. Podlahová plocha m2: 115 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 5/5 Konštrukcia bytu: Tehla Možnosť kúpy na úver: Nie Zálohový predpis / mesiac EUR: 1200 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nová Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrická varná doska, Elektrická rúra, Umývačka riadu, Mikrovlná rúra, Pračka Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Drevené parkety, Dlažba Bezpečnostné dvere: Áno Svetové strany: V, Z, S Kúrenie: Ústredné Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Garážové státie Prechodné izby: Nie Viac informácií: http://y9.sk/gGc (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Mgr. Michaela Mosná 0905 207 762 m.mosna@directreal.sk

1 200 €/mes.
10,43 €/m²/mes.

Direct Real
Directreal ponúka 2 izbový byt na skok od Trnavského mýta s parkovacím miestom

Directreal ponúka 2 izbový byt na skok od Trnavského mýta s parkovacím miestom

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 4B sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 62,67 m2, z čoho byt je 56,84 m2 a balkón vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po ľavej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Z nej je výstup na balkón. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Na pravej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom. Toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 62,67 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 4/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/hiB (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

176 300 €
2 843,55 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka 2 izbový byt v ružinovskej novostavbe s balkónom + parkovacie miesto v cene (3B)

Directreal ponúka 2 izbový byt v ružinovskej novostavbe s balkónom + parkovacie miesto v cene (3B)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 3B sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 62,32 m2, z čoho byt je 56,49 m2 a balkón vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po ľavej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Z nej je výstup na balkón. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Na pravej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom. Toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 62,32 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 3/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/hfi (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

173 300 €
2 795,16 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka 3 izbový byt s parkovacím miestom na Metodovej ulici hľadá majiteľa (5A)

Directreal ponúka 3 izbový byt s parkovacím miestom na Metodovej ulici hľadá majiteľa (5A)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 128 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 3 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 5A sa nachádza na 5 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 128, 03 m2, z čoho byt je 112,48 m2 a balkónmi vo výmere 15,55 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a komorou. Z chodbičky je vstup do menšej kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, toaletou a umývadlom. Z obývacej miestnosti je vstup na balkón. Z obývacej miestnosti vedie ďalšia chodba, z ktorej sú vstupy do dvoch samostatných obytných miestností a väčšej kúpeľne. Z jednej z obytných miestností je vstup na terasu. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Byty sa predávajú v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 128,03 Loggia: Balkón 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 5/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, JV Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/hfs (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

319 200 €
2 493,75 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Úplne nový 3 izb.byt s 2 loggiami, bezbariérovým prístupom, garáž.státim aj pre Vá

Directreal ponúka Úplne nový 3 izb.byt s 2 loggiami, bezbariérovým prístupom, garáž.státim aj pre Vá

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Popis: Ponúkam na prenájom byt, ktorý skutočne naplní očakávania Nájomníka v komforte bývania ale i prekvapí ústretovosťou Prenajímateĺa. Má možnosť bývania aj so svojím psíkom či iným zvieratkom. Koňa ale do bytu nenoste....:) Byt sa nachádza v nedávno skolaudovanej novostavbe na 2 posch./ 6 tehlového domu. Interier je vyrobený na mieru aj moderná elegantná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi / umývačka, sklokeramická varná doska, el.rúra, digestor / chladnica s mraznicou je samostatne stojaca. Všetky úsporné spotrebiče sú vyššej energetickej triedy a doposiaľ nepoužívané.v tomto byte je samozrejmé aj základné vybavenie pre varenie a stolovanie 4 člennej rodiny. V obývacej izbe je zabudovaná klimatizácia. V spálni na dvojlôžku na mieru sú zakúpené kvalitné matrace. Tktiež sa tu nachádza vstavaná skriňa s veľkým úložným priestorom. pre prípad, že by Vám ani v hale prietranný šatník nestačil. Tretia izba nie je zariadená s úmyslom ponechať voľný priestor Nájomcovi na umiestnenie osobných veci či nábytku. Priestranná kúpeľka s vaňou a toaletou má dostatok miesta a tak je v nej umiestnená pračka na 8kg prádla a kotol V každej miestnosti je umiestnený dotykový ovládač regulácie kúrenia. Bonusom bytu sú 2 loggie spolu 7,7m2 orientované do zelene vnútorného bloku obytného domu. Snaď ešte chýba " čerešnička na torte " Tým je garážové státie v cene nájmu. Cena nájmu je 850,-Eur / mesiac vrátane garáž.státia a poplatkov za vodu, smeti, upratovanie spoloč.priestorov.. Elektrickú energiu cca 50- Eur / mesiac si platí Nájomca sám podľa skutočnej spotreby. Pre dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra: Ing.Adriana Gajanová, mobil 0903 204 999 Podlahová plocha m2: 65 Loggia: Áno 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 2/6 Konštrukcia bytu: Tehla Možnosť kúpy na úver: Nie Zálohový predpis / mesiac EUR: 850 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nová Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrická varná doska, Elektrická rúra, Umývačka riadu, Pračka Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Bezpečnostné dvere: Áno Svetové strany: Z Kúrenie: Vlastné Zdroj tepla: El.vykurovanie Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Garážové státie Prechodné izby: Nie Pivnica: Nie Energetický certifikát budovy: Trieda A Energetický certifikát - (VYKUROVANIE) : Trieda A Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A Viac informácií: http://y9.sk/hdo (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Ing. Adriana Gajanová 0903 204 999 a.gajanova@directreal.sk

850 €/mes.
13,08 €/m²/mes.
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Ponuka priestranného 3 izbového bytu v novostavbe v blízkosti Centralu (2A)

Directreal ponúka Ponuka priestranného 3 izbového bytu v novostavbe v blízkosti Centralu (2A)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 126 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 3 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 2A sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 126, 58 m2, z čoho byt je 111,03 m2 a dva balkóny v celkovej výmere 15,55 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a komorou. Z chodbičky je vstup do menšej kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, toaletou a umývadlom. Z obývacej miestnosti je vstup na balkón. Z obývacej miestnosti vedie ďalšia chodba, z ktorej sú vstupy do dvoch samostatných obytných miestností a väčšej kúpeľne. Z jednej z obytných miestností je vstup na terasu. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Byty sa predávajú v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 126, 58 Loggia: Áno 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 2/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, JV Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/heM (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

315 300 €
2 502,38 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Aj tento 3 izbový byt v novostavbe s dvomi teraskami môže byť Váš (4D)

Directreal ponúka Aj tento 3 izbový byt v novostavbe s dvomi teraskami môže byť Váš (4D)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 127 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 3 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 4D sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 127,51 m2, z čoho byt je 98,06 m2 a dve terasy v celkovej výmere 29,45 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do menšej kúpeľne, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a menšej chodbičky. Z menšej chodbičky je vstup do väčšej kúpeľne a šatníku. Z obývacej miestnosti s kuchyňou je vstup do dvoch samostatných izieb – jedna je vľavo s ďalším šatníkom a druhá je vpravo. Z obývacej miestnosti sú vstupy na 2 samostatné terasy. Menšia kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Je tu priestor na práčku. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 127,51 Loggia: Terasa Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 4/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, SZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/hfp (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

294 200 €
2 316,54 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Moderný 3 izbový byt s parkovaním v novostavbe na Metodovej (3A)

Directreal ponúka Moderný 3 izbový byt s parkovaním v novostavbe na Metodovej (3A)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 127 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 3 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 3A sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 127,07 m2, z čoho byt je 111,52 m2 a dva balkóny v celkovej výmere 15,55 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a komorou. Z chodbičky je vstup do menšej kúpeľne vybavenej sprchovým kútom, toaletou a umývadlom. Z obývacej miestnosti je vstup na balkón. Z obývacej miestnosti vedie ďalšia chodba, z ktorej sú vstupy do dvoch samostatných obytných miestností a väčšej kúpeľne. Z jednej z obytných miestností je vstup na terasu. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Byty sa predávajú v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 127,07 Loggia: Balkón 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 3/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, JV Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/hfe (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

316 600 €
2 492,91 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Slnečný 2 izbový byt na 4 poschodí v novostavbe môže byť Váš (4C)

Directreal ponúka Slnečný 2 izbový byt na 4 poschodí v novostavbe môže byť Váš (4C)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 2 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 4C sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 63,43 m2, z čoho byt je 57,6 m2 a balkón vo výmere 5,83 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do všetkých miestností v byte. Po pravej strane sú dva vstupy, ktorými prejdeme do kuchyne spojenej s priestrannou obývacou miestnosťou. Z nej je výstup na balkón. Vedľa obývacej miestnosti je samostatná nepriechodná izba so vstupom z chodbičky. Na ľavej strane chodbičky sú vstupy do toalety, kúpeľne a spálne, ku ktorej prislúcha aj šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou a umývadlom, toaleta závesným WC. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 63,43 Loggia: Balkón Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 4/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 100 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: JZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/hfn (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

178 600 €
2 834,92 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka Ak hľadáte 4 izbový byt v novostavbe s parkovaním zvážte túto ponuku (3D)

Directreal ponúka Ak hľadáte 4 izbový byt v novostavbe s parkovaním zvážte túto ponuku (3D)

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 138 m²

Popis: Directreal Doma ponúka na predaj 4 izbový byt v bytovom dome Ludwig na Metodovej ulici. Začiatok výstavby bytového domu je v treťom kvartáli r. 2017. Predpokladané ukončenie s kolaudáciou je v štvrtom kvartáli r. 2018. Byt 3D sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží bytového domu. Celková výmera bytu je 138,83 m2, z čoho byt je 127,11 m2 a dva balkóny v celkovej výmere 11,66 m2. Dispozícia bytu: Vstupnou chodbičkou sa dostaneme do menšej kúpeľne, obývacej miestnosti a menšej chodbičky. Z menšej chodbičky je vstup do väčšej kúpeľne a šatníku. Z priestrannej obývacej miestnosti je vstup do dvoch samostatných izieb a priestrannej kuchyne s jedálňou. Jedáleň sa dá úplne celá odčleniť a upraviť na samostatnú obytnú izbu. Z jedálne a jednej obytnej izby sú vstupy na samostatné balkóny. Menšia kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Väčšia kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom. Je tu priestor na práčku. Byt sa predáva v prevedení štandard. Noví majitelia si budú môcť vybrať z voliteľných súčastí na dokončenie bytu: obklad v kúpeľni, toalety, obklad za kuchynskou linkou (kuchynská linka nie je zahrnutá v cene bytu); dlažby a laminátové podlahy; vaňu/sprchovací kút; umývadlo; toaletu. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové. Parapetné dosky v exteriéry hliníkové, v interiér plastové. Vypínače a zásuvky budú v štandarde Legrand Standard alebo ABB Clasic (biela farba). Vykurovanie je zabezpečené stúpacím potrubím z odovzdávajúcej stanice tepla. Radiátory budú typu KORAD. V kúpeľni je rebríkový radiátor. Klimatizácia je dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu. V cene bytu je zahrnutá aj predpríprava na elektrické žalúzie v obytných miestnostiach. K bytu je jedno parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Toto miesto je zahrnuté v cene bytu. Vjazd na parkovanie je zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Výhodou bytového domu je to, že sa tam bude nachádzať iba 17 bytových jednotiek. Okolie domu bude upravené so zeleňou. Od historickej časti Bratislavy je bytový dom vzdialený iba 10 minút. V okolí je kompletná občianska vybavenosť – od škôl, MHD, obchodov až po kultúrne a športové zariadenia. Podlahová plocha m2: 138,83 Loggia: Balkón 2x Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 3/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Áno Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 Okná: Plastové Kuchynská linka: Nie Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Svetové strany: SV, JZ, SZ Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Parkovacie miesto Viac informácií: http://y9.sk/hfk (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Kristína Poláčková 0902 258 808 k.polackova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

355 000 €
2 572,46 €/m²
vrátane energií
Direct Real
Directreal ponúka 5-izbový nadštandartný byt (165 m2) s terasou (100 m2) a 2x parkovacím státím v po

Directreal ponúka 5-izbový nadštandartný byt (165 m2) s terasou (100 m2) a 2x parkovacím státím v po

Lokalita: Mliekarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 165 m²

Popis: Ponúkame na prenájom priestranný 5-izbový byt s veľkou terasou. Nachádza sa v na Mliekárenskej ulici v multifunkčnom komplexe Rozadol. Byt s rozlohou 165 m2 pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne a obývačky s krbom, 4 spální, kúpeľne s WC a samostatného WC. Byt je k dispozícii zariadený nábytkom na fotografiách. Súčasťou vybavenia bytu sú bezpečnostné dvere, video vrátnik, množstvo úložného priestoru vo vstavaných skriniach, hliníkové okná, drevené parkety, šatník, práčka a sušička. Byt je klimatizovaný a prislúcha k nemu zelená terasa s rozlohou 100 m2 so záhradným sedením. K bytu patria aj 2 parkovacie státia v podzemnej garáži. Lokalita ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo obchodov a služieb priamo v susedstve, výborné napojenie na dopravnú infraštruktúru a MHD. Tento veľkoryso riešený byt je vhodný pre náročných klientov. Podlahová plocha m2: 165 Loggia: Terasa Výťah: Áno 1x Stav: Novostavba Poschodie --/--: 5/6 Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla Možnosť kúpy na úver: Nie Zálohový predpis / mesiac EUR: 2500 Okná: Hliníkové Kuchynská linka: Nová Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrický sporák, Elektrická rúra, Umývačka riadu, Mikrovlná rúra, Pračka Kúpelňa: Nová WC: Nové Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba Bezpečnostné dvere: Áno Svetové strany: V, Z, S Kúrenie: Podlahové Zateplený dom: Áno Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Parkovacie miesto 2x Prechodné izby: Nie Pivnica: Áno Viac informácií: http://y9.sk/hbT (3D pôdorys) Obhliadky a ďalšie informácie: Mgr. Michaela Mosná 0905 207 762 m.mosna@directreal.sk

2 500 €/mes.
15,15 €/m²/mes.
vrátane energií
Direct Real
Ponúkame do prenájmu zariadený 2 i byt v novostavbe DORNYK na Vietnamskej ulici v Ružinove – Trnávka

Ponúkame do prenájmu zariadený 2 i byt v novostavbe DORNYK na Vietnamskej ulici v Ružinove – Trnávka

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Výmera bytu je 40 m² (z toho 2 m² balkón). Byt sa nachádza na 6 poschodí/ 6 poschodí s výťahom. Byt je orientovaný na juhozápad s výhľadom na Malé Karpaty po ľavej strane a budovu Avionu. Byty sú povahou štartovacie, dobre dispozične riešený z množstvom odkladacieho priestoru. Obývačka je prepojená s kuchynským kútom a kuchynskou linkou, chladnička s mrazničkou v jednom. Elektrická rúra, elektrický šporák, barový pult s barovým sedením. V obývačkovej časti sa nachádza odkladacia komoda, televízny stolík s TV, konferenčný stolík so sedacou súpravou. Rozkladacie dvojlôžko s ukladacím priestorom. Pri vstupe je botník. Kúpeľňa a WC sú spolu v jednej miestnosti. Pračka zo sušičkou, vaňa. Vstup do objektu je riešený bezbarierovo. Veľmi dobrá občianska vybavenosť, IKEA, obchodne centrum AVION so všetkými požadovanými službami hypermarket,kaviarne ,reštaurácie, obchody,lekárne, kiná, športkové aktivity ako klzisko, vrátane parku 5 minut od bytovky. Dostupnosť do centra mesta MHD trolejbusom 204, 205 autobusy 63,61,96. Autom prístupom po diaľnici. Stavba bola kolaudovaná v septembri 2014. Cena mesačného prenájmu je: 550,- Eur vrátane energii (voda, elektrina, plyn v budove nie je). Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691 www.okreal.sk Doplňujúce údaje: Balkón, zariadený, výťah Počet obytných miestností: 2 Typ kuchyne: spojená s obytnou izbou Poschodie: 6 z 6 Stavebný materiál: zmiešaná

550 €/mes.
13,75 €/m²/mes.

O.K.Real
Ponúkame do prenájmu veľký 1-izbový byt s balkónom (4m2) v novostavbe na Doležalovej ulici BA II. Tr

Ponúkame do prenájmu veľký 1-izbový byt s balkónom (4m2) v novostavbe na Doležalovej ulici BA II. Tr

Lokalita: Doležalova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Rozloha bytu je 45m2, nachádza sa na 4p/6p., s výťahom a s balkónom. Byt je východne orientovaný, otočený na rodinné domy, tichý, kompletne zariadený, samostatná malá izba ako šatník, veľké parkovisko, dostupnosť MHD. Výbava: TV, umývačka riadu, práčka, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica. Voľný od 1.11.2017, prípadne aj skôr podľa dohody, dlhodobo. Cena mesačného nájmu: 480,- Eur vrátane energií Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691 www.okreal.sk Doplňujúce údaje: Balkón, zariadený, výťah Počet obytných miestností: 1 Typ kuchyne: spojená s obytnou izbou Poschodie: 4 z 6 Stavebný materiál: zmiešaná

480 €/mes.
10,67 €/m²/mes.

O.K.Real
HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava, Ružinov, Martinčekova ul.

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava, Ružinov, Martinčekova ul.

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Martinčekovej ulici v Bratislave, mestská časť Ružinov. Byt s rozlohou 64m2 + 10m2 loggia sa nachádza na poschodí 7/15 a pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne a WC s keramickou podlahou, samostatnej izby a obývacej izby s prístupom na loggiu a zároveň s prechodom do kuchyne. Kuchyňa je vybavená modernou rohovou kuchynskou linkou, v byte sa nachádzajú laminátové podlahy, bezpečnostné vchodové dvere, prieduchové vetranie s prachovým filtrom a 3-komorové plastové okná so žalúziami. Byt má vzhľadom na 15 cm zateplenie nízke prevádzkové náklady (100 €/mesiac/2 osoby). Bytový dom skolaudovaný v roku 2011 sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a vynikajúcou dostupnosťou do centra. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto za rampou.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 784 757 alebo na katarinaparsova@haloreality.sk. ID ponuky: BA-35675 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.

164 900 €
2 576,56 €/m²

HALO reality  s. r. o.
HALO reality - Predaj trojizbový byt Bratislava, Nové Mesto, ul. Bajkalská (Tri Veže)

HALO reality - Predaj trojizbový byt Bratislava, Nové Mesto, ul. Bajkalská (Tri Veže)

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný luxusný trojizbový byt v Bratislave vo vyhľadávanej lokalite Nové Mesto, na Bajkalskej ulici v novostavbe Tri Veže. Celková plocha bytu je 90 m2, nachádza sa na 7/22 poschodí s výťahom. Dispozícia bytu: vstupná chodba, 2 samostatné nepriechodné izby, šatník, kuchyňa spojená s obývačkou so vstupom na loggiu, murovaná kúpeľňa a WC. V byte boli použité kvalitné materiály (interiérové dvere, obklady, dlažby, video vrátnik, klimatizácia). Poschodie bytu umožňuje pekný výhľad na Bratislavu. Projekt Tri Veže je dobre zabezpečená novostavba na hotelový spôsob, obyvateľom poskytuje 24-hodinovú recepciu so strážnou službou a kamerovým systémom. Rezidenčný komplex Tri Veže poskytuje vlastníkom bytov nadštandardné služby, napr: reprezentačné priestory na oslavy, či pracovné stretnutia, pre vlastníkov bytu je k dispozícií fitnes centrum, ktoré je v cene nájmu, plochy na rekreačné športy, relax, venčenie psíkov, umývanie okien a fasády, upratovanie spoločných priestorov, v komplexe sa nachádza nákupná pasáž - potraviny, lekáreň, centrum zdravia, kaviarne, reštaurácie, solárium, atď. Byt je ihneď voľný. V okolí je kompletná občianska vybavenosť (širšie centrum).Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 190 416 alebo na erikholovka@haloreality.sk. ID ponuky: BA-38196 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2500 aktuálnych ponúk.

209 900 €
2 332,22 €/m²

HALO reality  s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 33