Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Rozprávkové Zlaté krídlo

  • 18. 07. 2017
  • Tlačiť

Zlaté krídlo nie je meno indiána ani inej postavičky z detskej knižky. Je to unikátny projekt, ktorý vyrástol v Bratislave-Rači a jeho kolaudácia sa plánuje v tomto roku na jeseň. S rozprávkou má však Zlaté krídlo predsa len niečo spoločné – budete si tam žiť ako králi.

Nadštandard v byte i areáli

Dnes v mestách natrafíte na množstvo novostavieb, väčšina je však natlačená na malom priestore a pre svojich obyvateľov neponúka príliš lákavý výhľad. Nikomu sa nechce pozerať druhým do okien alebo na preplnené parkovisko a takisto sa nevyžívame ani v tom, že nás niekto z bytov oproti sústavne pozoruje. Zlaté krídlo je presne ten projekt, na ktorý čakala väčšina Bratislavčanov a každý, kto sa nechce príliš vzdialiť od veľkomesta, no zároveň si túži vychutnávať pokojné prostredie a okolitú zeleň. V mestskej časti Rača dominuje električková doprava, autá sa po ulici objavujú len kde-tu. Obyvatelia sa prikláňajú skôr k bicyklom, a tak šetria životné prostredie a redukujú mestské ruchy.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že obyvatelia Zlatého krídla sa môžu tešiť na skutočný luxus. Nie je to len výhodná lokalita a vynikajúce spoje MHD, ale tiež areál objektu, ktorý nadobúda súkromný charakter aj vďaka premyslenej sieti chodníkov, ciest či prítomnosti detského ihriska. Objekt tiež disponuje parkoviskom veľkých rozmerov a parkovacími miestami i pre väčšie druhy vozidiel. Dokopy tu môže parkovať až 228 áut, čo je pri počte bytov 138 skutočne slušné číslo. Z bytov Zlatého krídla to vo voľnom čase budete mať navyše len kúsok k športovému areálu so zimným štadiónom, aquaparkom a polyfunkciou, s ktorého výstavbou sa spája meno známeho hokejistu Ľubomíra Višňovského. 

Najvhodnejší čas na rezerváciu bytov

Je tu čas letných dovoleniek. Mestá sa vyprázdňujú, vonku vládne relatívne pokoj, ich obyvatelia cestujú do dovolenkových destinácií. Nájdite si počas svojho voľna čas, a kým odcestujete tiež, príďte sa na byty v Zlatom krídle pozrieť osobne, realizácia projektu už speje k záveru. V polovici júla bolo voľných len 38 bytov, z toho 11 dvojizbových, 8 trojizbových a 18 štvorizbových. Na vlastné oči sa presvedčíte, že luxusu a súkromia sa nedočkáte len v toľko ospevovanom rodinnom dome. Hoci ste si v paneláku už takmer zvykli na hlasy vašich susedov nesúce sa cez steny, v bytoch račianskeho Zlatého krídla s vylepšenou akustikou si budete môcť konečne užívať ticho, aj keď bude u susedov práve prebiehať malá párty. I viacčlenné rodiny môžu žiť komfortne v priestrannom a dispozične veľmi rozumne riešenom byte. Lukratívny výhľad vám zabezpečia rozmerovo väčšie okná, ktoré byty úžasne presvetlia. Či to budú Karpaty, alebo okolitá zeleň a výhľad na mesto, pohľad z okna či balkóna/-ov bude stáť za to. Samozrejmosťou je príprava na exteriérové rolety a chladenie, aby ste si doma zabezpečili tieň a príjemnú teplotu, keď to budete potrebovať, a pripojenie na optické siete, alebo inteligenciu. Pri výstavbe objektu boli použité moderné technológie a top materiály s dlhou životnosťou a vynikajúcimi vlastnosťami. V prípade záujmu máte možnosť bezplatne využiť služby architekta a postarať sa o svoje vysnívané bývanie.  


  • 18. 07. 2017
  • Tlačiť

Diskusia